Kontaktid

Üldmeilid:

E-poe info: epood@seicom.ee (täpsemalt vaata SIIT)

Päringud palume saata: myyk@seicom.ee

Kauba väljastamise info: ladu@seicom.ee (täpsemalt vaata SIIT)

Arved palume saata: arved@seicom.ee

Soovid tulla tööle? Saada oma CV priit@seicom.ee

Toodete paigaldust ja kvaliteeti puudutavate küsimuste korral palume pöörduda: service@seicom.ee  

Müügimeeskond

Egon Poroson

Müügiesindaja (PUIT erakliendid/projektimüük)

Phone icon (+372) 5800 3390 Mail icon egon.poroson@seicom.ee

Hanna-Liina Koddanipork

Müügiesindaja (PUIT erakliendid / projektimüük / eksport)

Phone icon (+372) 5836 7700 Mail icon hanna@seicom.ee

Ülo Noorvee

Müügispetsialist (PUIT projektimüük)

Phone icon (+372) 521 6364 Mail icon ylo.noorvee@seicom.ee

Liisi Priks

Müügispetsialist (PUIT erakliendid / projektimüük / eksport)

Phone icon (+372 522 9866) Mail icon liisi.priks@seicom.ee

Ingrid Künnerpä

Müügiassistent (PVC erakliendid)

Phone icon +372 5677 6499 Mail icon ingrid@seicom.ee

Annabel Loorits

Müügispetsialist (PVC projektimüük)

Phone icon (+372) 521 9129 Mail icon annabel@seicom.ee

Eliise-Marie Tamm

Müügispetsialist (PVC projektimüük)

Phone icon (+372) 553 7552 Mail icon eliise@seicom.ee

Jane Kilp

Eelarvestaja (ALUMIINIUM)

Phone icon (+372) 523 9004 Mail icon jane.kilp@seicom.ee

Sven Kiiss

Müügispetsialist (ALUMIINIUM)

Phone icon (+372) 5688 0535 Mail icon sven.kiiss@seicom.ee

Taavi Tell

Müügijuht (ALUMIINIUM)

Phone icon (+372) 508 8246 Mail icon taavi@seicom.ee

Paigaldusmeeskond

Lauri Kägo

Paigaldusosakonna juhataja

Phone icon (+372) 508 6734 Mail icon lauri.kago@seicom.ee

Vladimir Ingver

Objekti- ja garantiitööde juht

Phone icon (+372) 529 4437 Mail icon vladimir@seicom.ee

Martin Nikopensius

Arendusjuht / juhatuse liige

Phone icon (+372) 5557 7445 Mail icon martin@seicom.ee

Kaisa Parksepp

Pearaamatupidaja / juhatuse liige

Phone icon (+372) 514 2722 Mail icon kaisa@seicom.ee

Ain Viiding

Haldus- ja varustusjuht

Phone icon (+372) 5308 3755 Mail icon ain.viiding@seicom.ee

Katrin Sisask

Turundusspetsialist

Phone icon (+372) 5811 4955 Mail icon katrin.sisask@seicom.ee

Peakontor ja tootmine

Tallinna kontor (Alumiinium toodete müük)

Teenindus müügisaalis:

E-N kell 09.00-17.00

R kell 09.00-16.00

Külastamine eelneval kokkuleppel!
Aadress: Karjamõisa tee 3, Äksi alevik, Tartu vald, Tartumaa, 60543

E-post: epood@seicom.ee

Tel: (+372) 5836 7700

Kauba väljastamine / laadimine:

Tööpäevadel kell 09.00-16.00

Info telefonil (+372) 521 2957

Kauba laadimine laost. Lattu pääseb väravast nr 3 (vaata allolevat skeemi):