SISSEPOOLE AVANEVAD AKNAD JA RÕDUUKSED (PUIT-, PUIT-ALUMIINIUMAKNAD JA RÕDUUKSED)

SeiCom Uksetehas alustas 2013.aasta lõpus sissepoole avanevate (saksa tüüpi) akende tootmist uues tehases, kus on meil võimalus toota suuremas mahus ja saavutada kõrget kvaliteeti nõudlikule kliendile. Uusima tehnoloogia kasutamine võimaldab meil pakkuda tooteid hinnaga, mis vähendab ehitamisega seotud kulusid ning parandab objekti konkurentsivõimet.

Saksa tüüpi puitaknal on mitmeid eeliseid muude aknatüüpide ees:
- pikem eluiga (kuni 100 aastat ja rohkem)
- naturaalne ja eksklusiivsem välimus
- hea soojus- ja müraisolatsiooniga
- lihtsasti renoveeritavad (värvikahjustused)
- Liimpuitkonstruktsioon on stabiilne ja vastupidav äärmuslikele temperatuuridele Põhjamaa kliimas
- tootmine keskkonna- ja energiasäästlik
- avatäite eluiga pikendava alumiiniumkatte kasutamise võimalus.
 
SeiCom puit- ja puitalumiiniumaknad valmistatakse sõrmjätkatud 3 või 4 kihilisest männi liimpuidust. Eritellimusel on võimalik tellida kuuse-, tamme-, meranti, mahagoni, vm. puitu. Liimpuit tagab puitaknale konstruktsioonilise stabiilsuse, pikaajalise vastupidavuse väliskeskkonna mõjudele ja on hea soojusisolatsiooniga. Nurkadest on profiilid liidetud liimitud tappliidetega.
 
Puitakna kõige kriitilisemad kohad, s.o raami ja lengi alaosa, on kaitstud alumiiniumprofiilidega.
 
Puit-alumiiniumakna lengi ja raami välimine külg on kaetud alumiiniumprofiilidega, mis tagab kõrgendatud vastupidavuse ilmastikutingimustele ja teevad akna hooldusvabamaks.
 
Akende parem heli- ja soojapidavus saavutatakse õige klaaspaketi valikuga. Standardis kasutatakse 36 mm klaaspaketti, kuid klaaspaketis võime kasutada vastavalt vajadusest erinevate omadustega klaase (karastatud, lamineeritud, armeeritud, toneeritud, päikesekaitse, peegeldavaid, mustrilisi, energiasäästlike jt. klaase vastavalt kliendi soovile).
 
Aknad varustatakse kõrgekvaliteetsete korrosioonikindlate SIGENIA sulustega. Kald-pöördavatavatel akendel on standardvarustuses kahe punkti turvasulused ja mikrotuulutussüsteem.
 
Akende puitdetailid töödeldakse vesialuseliste värvide ja lasuuridega kolmes etapis: immutamine, kruntimine ja pinnavärviga katmine. Kasutatavad värvid ja lasuurid on Euroopa parimatelt tootjatelt.
 
Soovi korral teeme sissepoole valtsa aknalauale 10x28mm ja väljaspoole veeplekile 10x31 mm.
 
Kõik aknad valmistame tellimustööna, vastavalt tellija poolt antud mõõtmete ja raamijaotuse järgi. Samuti saame teha erikuju aknaid: ümmargusi, kaarjaid, kolmnurkseid, trapetsikujulisi jne. Oleme alati avatud uutele väljakutsetele, kui klient soovib erilahendusega uksi/aknaid.