SeiCom Aknatehas

Äksi alevik, Tartu vald,
Tartumaa, 60543

Tel: +372 776 0283
Faks: +372 799 6111

info@seicom.ee
 

 


 

Priit Sei
Juhataja
priit@aknatehas.ee
Kadri Järv
Juhiabi/Projektimüük
GSM: +372 521 7906
kadri@seicom.ee
Martin Nikopensius
Müügidirektor/Eksport
GSM: +372 555 77445
martin@seicom.ee
Ülo Noorvee
Puitakende müügijuht
GSM: +372 521 6364
ylo.noorvee@seicom.ee
Eneli Ein
Puitakende projektimüük
GSM: +372 5811 4955
eneli@seicom.ee
Taavi Tell
Alumiiniumi müügijuht / Tallinna kontori juhataja
GSM: +372 508 8246
taavi@seicom.ee
Kadri Paiken
Müügiesindaja (PVC, puit, puit-alu)
Tel: 5836 7700
tallinn@seicom.ee
Siim Valge
Projektijuht (Alumiinium)
GSM: +372 5646 0751
siim@seicom.ee
Peeter-E.Karma
E-turunduse juht
GSM: +372 511 7970
peeter.karma@seicom.ee
Eigo Uustalu
Puitakende Tootmisjuht
eigo.uustalu@seicom.ee
Ruth Reino
paigalduse assistent
GSM: +372 5836 7740
paigaldus@seicom.ee
Peeter Matt
PVC ja Alumiinium akende Tootmisjuht
peeter@seicom.ee
Vladimir Ingver
Paigalduse juht
GSM: +372 529 4437
vladimir@seicom.ee