Kontaktid

Üldmeilid:

E-poe info: epood@seicom.ee (täpsemalt vaata SIIT)

Päringud palume saata: myyk@seicom.ee

Kauba väljastamise info: ladu@seicom.ee (täpsemalt vaata SIIT)

Arved palume saata: arved@seicom.ee

Soovid tulla tööle? Saada oma CV priit@seicom.ee

Toodete paigaldust ja kvaliteeti puudutavate küsimuste korral palume pöörduda: margit.saarits@seicom.ee

Peakontor ja tootmine

Ketlin Tekkel

Müügiassistent (PUIT erakliendid/projektimüük)

Phone icon (+372) 5836 7700 Mail icon ketlin@seicom.ee

Ain Kalk

Müügiesindaja (PUIT erakliendid/projektimüük)

Phone icon (+372) 552 4523 Mail icon ain@seicom.ee

Ülo Noorvee

Müügispetsialist (PUIT projektimüük)

Phone icon (+372) 521 6364 Mail icon ylo.noorvee@seicom.ee

Mirjam Vaher

Müügiassistent (PVC erakliendid)

Phone icon (+372) 551 2480 Mail icon mirjam.vaher@seicom.ee

Annabel Loorits

Müügiassistent (PVC erakliendid/projektimüük)

Phone icon (+372) 521 9129 Mail icon annabel@seicom.ee

Eliise-Marie Tamm

Müügiesindaja (PVC projektimüük)

Phone icon (+372) 553 7552 Mail icon eliise@seicom.ee

Sirle Erimäe

Müügispetsialist (PVC projektimüük/eksport)

Phone icon (+372) 5800 3390 Mail icon sirle@seicom.ee

Laura Kivijärv

Müügiesindaja (eksport)

Phone icon (+372) 5594 7722 Mail icon laura@seicom.ee

Taavi Tell

Projektimüügi juht (ALUMIINIUM)

Phone icon (+372) 508 8246 Mail icon taavi@seicom.ee

Sven Kiiss

Müügispetsialist (ALUMIINIUM)

Phone icon (+372) 5688 0535 Mail icon sven.kiiss@seicom.ee

Vladimir Ingver

Paigaldusjuht

Phone icon (+372) 529 4437 Mail icon vladimir@seicom.ee

Tõnis Roll

Juhatuse esimees

Phone icon (+372) 523 7408 Mail icon tonis@seicom.ee

Martin Nikopensius

Arendusjuht / juhatuse liige

Phone icon (+372) 5557 7445 Mail icon martin@seicom.ee

Kaisa Parksepp

Pearaamatupidaja / juhatuse liige

Phone icon (+372) 514 2722 Mail icon kaisa@seicom.ee

Diana-Maria Kurusk

Ostuspetsialist

Phone icon (+372) 5811 4955 Mail icon diana@seicom.ee

Anne Rebenits

Turundusspetsialist

Phone icon (+372) 5693 0042 Mail icon anne@seicom.ee

Ain Viiding

Haldus- ja varustusjuht

Phone icon (+372) 5308 3755 Mail icon ain.viiding@seicom.ee

Tallinna kontor (Alumiinium toodete müük)