Kontaktid

Üldiste küsimuste korral saate meiega ühendust kirjutades aadressile info@seicom.ee.

Kõik hinnapäringud palume edastada järgmistele aadressidele:

Arendused ja projektimüük : projektimyyk@seicom.ee
Eraisikud ja edasimüüjad: myyk@seicom.ee
Majatehased: majatehased@seicom.ee
Ekspordikliendid: sales@seicom.ee

Toodete paigaldust ja kvaliteeti puudutavate küsimuste korral palume pöörduda: service@seicom.ee

Peakontor ja tootmine

Ülo Noorvee

Müügispetsialist

Phone icon (+372) 521 6364 Mail icon ylo.noorvee@seicom.ee

Sirle Erimäe

Müügispetsialist

Phone icon (+372) 5800 3390 Mail icon sirle@seicom.ee

Liivi Vallimäe

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 5858 5831 Mail icon liivi@seicom.ee

Ain Kalk

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 552 4523 Mail icon ain@seicom.ee

Esta Kukke

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 550 0836 Mail icon poltsamaa@seicom.ee

Laura Kivijärv

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 5594 7722 Mail icon laura@seicom.ee

Eliise-Marie Tamm

Müügiassistent

Phone icon (+372) 553 7552 Mail icon eliise@seicom.ee

Ketlin Tekkel

Müügiassistent

Phone icon (+372) 5836 7700 Mail icon ketlin@seicom.ee

Taavi Tell

Projekti müügijuht (alumiinium)

Phone icon (+372) 508 8246 Mail icon taavi@seicom.ee

Kadri Järv

Paigaldusosakonna juhataja

Phone icon (+372) 521 7906 Mail icon kadri@seicom.ee

Vladimir Ingver

Paigaldusjuht

Phone icon (+372) 529 4437 Mail icon vladimir@seicom.ee

Tõnis Roll

Juhatuse esimees

Phone icon (+372) 523 7408 Mail icon tonis@seicom.ee

Martin Nikopensius

Tegevjuht

Phone icon (+372) 5557 7445 Mail icon martin@seicom.ee

Egne Sarapuu

Turundusspetsialist

Phone icon (+372) 522 9866 Mail icon egne@seicom.ee

Kadi Varik

Ostuspetsialist

Phone icon (+372) 5811 4955 Mail icon kadi@seicom.ee

Margit Säärits

Laojuht

Phone icon (+372) 521 2957 Mail icon ladu@seicom.ee

Ain Viiding

Haldus- ja varustusjuht

Phone icon (+372) 5308 3755 Mail icon ain.viiding@seicom.ee

Tallinna kontor

Põltsamaa kontor