Kontaktid

Üldiste küsimuste korral saate meiega kõige kiiremini ühendust kirjutades aadressile info@seicom.ee

Kõik hinnapäringud palume edastada järgmistele aadressidele:

Arendused ja projektimüük : projektimyyk@seicom.ee
Eraisikud ja edasimüüjad: myyk@seicom.ee
Majatehased: majatehased@seicom.ee
Ekspordikliendid: sales@seicom.ee

Toodete paigaldust ja kvaliteeti puudutavate küsimuste korral palume pöörduda: service@seicom.ee

Tallinna kontor

Põltsamaa kontor

Peakontor ja tootmine

Liivi Vallimäe

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 5858 5831 Mail icon liivi@seicom.ee

Sirle Erimäe

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 5800 3390 Mail icon sirle@seicom.ee

Kadri Paiken

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 5836 7700 Mail icon tallinn@seicom.ee

Marve Sauk

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 5811 4955 Mail icon marve@seicom.ee

Sander Sõna

Müügiesindaja

Phone icon (+372) 552 7680 Mail icon sander@seicom.ee

Ülo Noorvee

Projekti müügijuht

Phone icon (+372) 521 6364 Mail icon ylo.noorvee@seicom.ee

Taavi Tell

Projekti müügijuht (alumiinium)

Phone icon (+372) 508 8246 Mail icon taavi@seicom.ee

Kärolin Rudenko

Teenusemüügi spetsialist

Phone icon (+372) 553 7552 Mail icon service@seicom.ee

Ain Kalk

Objektijuht (alumiinium)

Phone icon (+372) 552 4523 Mail icon ain@seicom.ee

Vladimir Ingver

Paigaldusosakonna juht

Phone icon (+372) 529 4437 Mail icon vladimir@seicom.ee

Margit Säärits

Laojuht

Phone icon (+372) 521 2957 Mail icon ladu@seicom.ee

Tõnis Roll

Müügiosakonna juhataja

Phone icon (+372) 523 7408 Mail icon tonis@seicom.ee

Peeter E. Karma

E-turunduse juht

Phone icon (+372) 511 7970 Mail icon peeter.karma@seicom.ee

Martin Nikopensius

Tegevjuht

Phone icon (+372) 5557 7445 Mail icon martin@seicom.ee