Lindid

Seina ja akna ühenduskoht on soojuskao ja niiskuse kogunemise seisukohalt kõige tundlikum ühendus, seetõttu on selle kindel hermetiseerimine ja kaitse olulise tähtsusega. Seina ja akna vaheline ühendus peab olema tihedam seestpoolt kui väljast, sest see on ainuke meetod, mis tagab ühenduses oleva polüüretaanvahu kaitse niiskuse eest.

Selleks kasutatakse akende montaažil seespool veeauru mitteläbilaskvat linti (SWS Folienband Inside) ja väljaspool auru läbilaskvat hüdroisolatsioonilinti (SWS Folienband Outside) aknavuukide hermetiseerimiseks.

Sisemine akna lint takistab niiskuse sisseimbumist ruumist vuuki ja välimine lint võimaldab õhu ja veeauru difusiooni vuukidest.
Lindi ühes ääres on mõlemal pool kleepriba, kinnitamiseks aknaraami külge ja teises ääres kleepuv butüülliimi riba liimimiseks piirdekonstruktsiooni külge (betoon, krohv, tellis). Linti saab üle krohvida ja värvida. Sobib kokku akrüülklaasi ja polükarbonaatidega

Elastne, vastupidav, vee- ja tuulekindel. Oma spetsiaalsele konstruktsioonile on Folienband lindid ka põikisuunas painduvad, mis võimaldab tal optimaalselt taluda hoonel esinevaid liikumisi. Tänu mõlemasuunalisele painduvusele on tagatud aknavuukide pidev hermeetilisus.