PVC aknad ja uksed ei pea alati olema valged

Kodu ehitamisel või renoveerimisel on sobilike akende ja uste valik oluline samm. Õigesti valitud aknad ja uksed aitavad tõsta hoone energiatõhusust, turvalisust ja üha rohkem ka mugavust ning välimust. Meie heitlikus kliimas on PVC aknad ja uksed väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega, võimaldavad suurt energiasäästu, omavad pikka eluiga, on lihtsasti hooldatavad ja saavad suurepäraselt hakkama päikesekiirguse ning niiskuse mõjudega. Lisaks pakuvad SeiComi PVC aknad ja uksed põnevaid disainilahendusi.

PVC aknad ja uksed

Enamasti oleme harjunud valgete PVC akende ja ustega. On palju kodusid mille stiiliga selliste akende värvusest tingitud plastiku välimus aga väga hästi kokku ei sobi. Siin tulebki mängu SeiComi lai värvi- ja stiilivalik PVC akna- ja ukseprofiilidele. Meie võimekus on pakkuda midagi hoopis loomingulisemat.

Tänu aknaraami ja -lengi valikuvõimalustele on SeiComist PVC aknaid ja uksi tellides võimalik valida erineva kuju ja värvi ning struktuuri vahel. Näiteks on populaarsust kogumas puitimitatsiooniga PVC akna- ja ukseprofiilid või musta värvi PVC aknad ja uksed, mis annavad stiilse ja tänapäevase alumiiniumakna välimuse. Paljud meist on kindlasti ka tänavapildis märganud värviliste akendega lasteaiahooneid – need on vaid mõned näited PVC akende ja uste värvi- ning disainilahendustest.

PVC aknad ja uksed on äärmiselt sileda pinnaga ning seetõttu kergesti hooldatavad. Aknaraamid ja -lengid ei vaja muud hooldust, kui aeg-ajalt puhtaks pühkimist. Lisaks on võimalik valida erinevad värvid ning stiil vastavalt oma kodu välimusele ja interjöörile. Näiteks võid välifassaadiga paremini kokku sobimiseks valida puitimitatsiooniga viimistletud profiili ja valgusküllasema tulemuse saamiseks toas valge RAL-tooni, et see sobiks paremini kokku siseviimistlusega.

Üks viis stiilsete ja eriilmeliste aknaprofiilidega tutvumiseks on külastada meie e-poodi veebiaadressil www.seicom.ee/epood. Veebipoes saad valida kas soovid PVC, puit või puitalumiinium aknaid. Lisaks on e-poest võimalik tellida PVC rõdu- ja välisuksi. Sisesta mõõdud, vali värv ja lisad ning soovi korral transport Eesti piires. Kui soovid transporti välismaale, võta ühendust meie müügitiimiga.

PVC akende puhul on e-poes välja toodud valik populaarsemaid värvitoone, mis SeiComi tootmises kohe olemas on. Meeles tuleb pidada, et tehnilistel põhjustel võib arvutiekraanilt nähtav toon natuke erineda profiili reaalsest värvist. Selleks, et olla kindel oma valitud toonis ja, et tutvuda kogu värvivalikuga, tuleks külastada meie näidistesaali Tartumaal Äksis või ühendust võtta SeiComi müügitiimiga. Veebi teel saab värvivalikuga tutvuda ka meie kodulehel.

Kui oled otsustanud valida PVC aknad ja uksed, siis lase fantaasial lennata – valikuvõimalused on lõputud.